Forklift Yedek Parça

Forklift Yedek Parça
Tüm yedek parçalar için tek tedarikçi
Modern Dış Ticaret, 30 yılı aşkın süredir, forklift, transpalet ve diğer tüm istifleme ekipmanlarınız için ihtiyaç duyulan her türlü yedek parçayı eksiksiz olarak sunmaktadır.

İstifleme faaliyetlerinizin devamlılığı için Anadolulift, CT Power ve Jetlift’in yanı sıra, 50’den fazla marka forklift ve transpalet için 6.000 kalemi aşkın orjinal yedek parça Modern Dış Ticaret stoklarında hazır bulunmaktadır. Üstelik, MDT forklift yedek parça stokları, sadece son 10 yılda üretilmiş modellerle sınırlı olmayıp, 40 yılı aşkın süredir Türkiye’de kullanılmakta olan tüm forklift modellerini kapsamaktadır. Komple motor tamir kitlerinden, forklift asansör rulmanlarına; alternatörden, hava filtresine; tepe lambasından, transpalet tekerleğine her türlü yedek parça ihtiyacınız için Modern Dış Ticaret daima yanınızda.
Climax Forklift Yedek Parça
Onarım Kapsamı
Hep Destek, Tam Destek
Modern Dış Ticaret, çekirdek kadrosunun 1974-1986 yılları arasında Türkiye’de yerli ürettiği, günümüzde yurdumuzun farklı bölgelerinde kullanılmaya devam eden Climax marka forkliftlere yedek parça servisini 2020 yılında sürdürmektedir.