Anadolulift

Anadolulift Forklift
Anadolulift
Türkiye’nin Yeni Forklifti
Türkiye yerli üretimi seviyor. Anadolulift, 40 yılı aşan tecrübemizle ülkemiz koşulları için sıfırdan özel olarak tasarlandı. Tam Serbest Görüş özellikli yenilikçi asansörünün dünyada bir benzeri daha yok. İdeal motor-şanzıman uyumu, üstün hararet dayanımı, kapalı disk fren sistemi ve daha bir çok gelişmiş özelliğiyle Anadolulift, yükünüz ve yapmanız gereken iş ne olursa olsun, hepsinin üstesinden gelmeye hazır.
3 Ton 3 Ton kaldırma kapasitesi
4.8 Metre 4.8 metre kaldırma yüksekliği
60 HP 60 HP motor gücü
Anadolulift Forklift Patentli Tam Serbest Görüş Asansör
Patentli Tam Serbest Görüş Asansör
Bir tripleks forklift asansöründe şimdiye kadar sağlanan en geniş ön açıklık ve görüş açısı
Bir forkliftin en temel kısmı asansörünün önemini biliyoruz. Anadolulift’in asansörü üzerinde çalışırken, kaldırma mekanizmasına ait tüm öğeleri tekrar ele alarak tripleks asansörü baştan sona yeniden tasarladık. Tam Serbest Görüş sayesinde uzun zamandır forkliftinizin orta kısmını işgal eden silindir, zincir ve hortumlar artık yok. Geniş ön açıklığı sayesinde yükünüzü kaldırmak şimdi her zamankinden daha kolay ve güvenli. Üstelik konteyner içi gibi yüksekliği limitli alanlarda yük kaldırma kabiliyeti sağlayan Serbest Kaldırma özelliğinden ödün vermeden. Tam Serbest Görüş şimdi Anadolulift’te sizinle.
Performans
Endüstri Standardı YANMAR Motor
Anadolulift, istifleme sektöründe çıtayı yepyeni bir performans düzeyine yükseltiyor. 3 ton kapasiteli tüm Anadolulift forkliftleri, YANMAR 4TNE98 dizel motor ve MDT tarafından geliştirilmiş yüksek kapasiteli soğutma sistemine sahiptir. Bu sayede en zorlu çalışma koşullarında dahi istifleme faaliyetleriniz hızlı ve kesintisiz bir şekilde gerçekleşir.
Yanmar 4TNE98 Motor
Forklift Engine Icon Dünya çapında milyonlarca forklifte ve iş makinasına güç vermiş YANMAR 4TNE98 dizel motorları, performans ve yakıt ekonomisi arasında mükemmel bir denge sunar.
Forklift Radiator Icon Şanzıman ve motor soğutmasının iki ayrı gövdede birbirinden bağımsız olarak gerçekleşmesiyle termal kapasite ve hava akışının en üst seviyeye çıkması sağlanır.
Anadolulift Şanzıman - Transmission
Güç İletimi
Yeni Nesil Şanzıman
Anadolulift’in tüm modellerinde yüksek tork kapasitesini muhteşem bir verimlilikle buluşturan TNA şanzıman bulunuyor. Yeni nesil TNA şanzımanda, ileri-geri hareket arasındaki geçiş, tam durma sağlanarak son derece akıcı bir şekilde gerçekleşir. Bu sayede tork konvertörün kullanım ömrü 6 kata kadar artarken, güç iletimindeki 280 milimetre çapındaki türbin, daha seri bir kalkış ve ivmelenmeye imkan tanıyor.
Fren Sistemi
Güvenli Duruş
Forklift operatörleri için seri hareket edebilme kabiliyeti kadar güvenli yavaşlama ve duruş da kritik bir öneme sahiptir. Anadolulift’in sahip olduğu tam kapalı yağlı disk frenleme sisteminin hareket enerjisini sönümleme kapasitesi, geleneksel kampanalı sistemden 2 kat daha yüksektir. Tam kapalı tasarımı sayesinde en zorlu çevresel koşullarda dahi güvenli bir kullanım sağlar. Üstelik bakım gerektirmez. Park freni ise elektrik kontrollüdür ve park tuşunu kaldırarak zahmetsizce devreye alınabilir.
Anadolulift Park Freni
Anadolulift Fren Pedali
Kullanım
Tek Dokunuş, İkili Kontrol
Yavaş yaklaşım ve freni tek bir pedalda buluşturan tasarım sayesinde forkliftin kullanımı kolaylaşıyor. Baskı miktarındaki küçük değişikliklerle yavaş yaklaşım ve frenleme arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Üstelik geniş basma yüzeyi, ister sol ister sağ ayağınızla pedal kontrolüne olanak veriyor.
Karşılaştırın
Size en uygun
forklifti bulun
Jetlift Forklift
Modern Showroom’a Gelin
Modern Showroom’da Jetlift forkliftlerini yakından görün. Aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını bulun.
Satın Almak İçin Yardım Alın
Sorularınız mı var? 0 (232) 435 69 77 numaralı telefondan uzman personelimizi arayın.
Teklif Oluşturun
Bir Anadolulift satın alma teklifi oluşturmak için MDT Teklif Formu‘nu doldurmanız yeterli.