Garanti

Garanti
İçiniz rahat olsun.
Yeni veya kullanılmış bir forklift satın aldığınızda, Modern Dış Ticaret Ltd. Şti. (MDT) avantajlı garanti koşulları ile forkliftiniz için kapsamlı bir koruma sağlar.
Garanti
Modern daima yanınızda.
Tüm yeni Anadolulift forkliftler, MDT tarafından garanti belgesinde belirtilen şartlarla sunulan 2 yıl ya da 2.000 çalışma saati (hangisi önce dolarsa) yedek parça ve onarım garantisine sahiptir. Garanti şartlarının geçerli olabilmesi için forkliftin tüm bakım ve onarım işlemlerinin MDT veya belirlediği yetkili servisler tarafından öngörülen şekilde ve zamanında yaptırılması gerekir.

Tüm yeni CT Power ve Jetlift forkliftler, aynı garanti şartları çerçevesinde 1 yıl ya da 1.000 çalışma saati (hangisi önce dolarsa) yedek parça ve onarım garantisine sahiptir.

MDT, 2. el forklift satışlarında da sunduğu garanti ile istifleme sektörüne öncülük etmektedir. Her marka revizyonlu kullanılmış forklift için aynı garanti şartları çerçevesinde MDT, 6 ay ya da 500 çalışma saati (hangisi önce dolarsa) yedek parça ve onarım garantisi sunmaktadır.
2 yıl / 2.000 saat
Anadolulift
1 yıl / 1.000 saat
CT Power / Jetlift
6 ay / 500 saat
MDT İkinci El