Jetlift

Jetlift Forklift
Jetlift
Ekonomik çözüm
Etkili bir gücü ekonomik bir fiyatla sunan Jetlift forkliftleri, günlük istifleme faaliyetleriniz için ideal bir çözümdür. Ekonomik dizel motor seçenekleri ile düşük işletim maliyetlerine sahip Jetlift forkliftleri, her türlü görevi tamamlamanız için gerekli performansı verimli bir kullanımla sağlıyor.
Xinchai Motor
Performans
3.2 litre Endüstriyel Motor
4 ton kapasiteye kadar tüm Jetlift forkliftleri, ülkemizde geçerli 97/68/AT Emisyon Yönetmeliği’ne uygun XINCHAI dizel motorlara sahiptir. 3.2 litre silindir hacmiyle düşük devirde yüksek tork elde eden XINCHAI dizel motorları, günlük istifleme faaliyetlerinizin kolayca üstesinden gelmenizi sağlar.
Dayanıklılık
Güçlendirilmiş Şanzıman
Forkliftlerde yük ile ileri-geri hareketin sık tekrarlanması nedeniyle şanzıman performansı çok önemlidir. Jetlift forklift şanzımanlarının hidrolik kavramaları tarafımızca yüksek dayanımlı teflon sekmanlar ile güçlendirilir. Bu sayede tork konvertörün güç iletimi daha stabil olurken kullanım ömrü, standart tip plastik sekmanlı rakiplerine göre 4 kat uzuyor.
Jetlift Forklift Güçlendirilmiş Şanzıman
Jetlift Forklift Ergonomi
Ergonomi
Rahat Kontrol
Ergonomik ve fonksiyonel operatör alanıyla Jetlift forkliftlerini kişiselleştirmek çok basit. Ayarlanabilir direksiyonu ve operatör koltuğu ile pedal ve kumanda kollarına rahatlıkla erişerek, çalışmanızı kolaylaştırabilirsiniz.
Karşılaştırın
Size en uygun
forklifti bulun
Jetlift Forklift
Modern Showroom’a Gelin
Modern Showroom’da Jetlift forkliftlerini yakından görün. Aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını bulun.
Satın Almak İçin Yardım Alın
Sorularınız mı var? 0 (232) 435 69 77 numaralı telefondan uzman personelimizi arayın.
Teklif Oluşturun
Bir Jetlift satın alma teklifi oluşturmak için MDT Teklif Formu‘nu doldurmanız yeterli.