CT Power

CT Power Forklift
CT Power
Daha güçlü. Daha dayanıklı.
Toyota bünyesinde üretilen CT Power forkliftleri, tüm komponentleriyle yükünüzü hızlı ve güvenli bir şekilde istiflemeniz için tasarlanmıştır. ISUZU ve YANMAR dizel motor seçenekleri ile üstün bir performans sunan CT Power forkliftleri, dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.
Yanmar 4TNE98 Motor
Performans
Endüstri Standardı Dizel Motorlar
CT Power forkliftlerinde, dünya çapında milyonlarca forklifte ve iş makinasına güç vermiş ISUZU ve YANMAR dizel motorlar bulunmaktadır. Yüksek performans ve yakıt verimini ustaca buluşturan bu motorlar sayesinde tüm istifleme faaliyetleriniz çok daha hızlı ve verimli bir şekilde tamamlanır.
Güç Aktarımı
Özel Tasarım Şanzıman
CT Power otomatik forklift şanzımanları, Toyota bünyesinde, forkliftlerin sık ileri-geri vites geçişi göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Güçlendirilmiş iç bileşenleri ve hızlı tork iletimi sayesinde uzun çalışma saatlerinde ihtiyacınız olan kesintisiz güç aktarımı sizinle.
CT Power Şanzıman
CT Power Zincir Dayanıklılık
Kaldırma
Güçlü Taşıyıcı Bileşenler
CT Power forklift asansörlerinde, standart yapı çeliklerine göre 2 kat daha dayanıklı Alman çeliği ve kaldırma kapasitelerinin 3 katına kadar yüke dayanıklı zincirler kullanılmaktadır. Böylece ihtiyacınız olan kaldırma yüksekliği ne olursa olsun, 2 kademeli standart veya 3 kademeli tripleks asansöre sahip bir CT Power forklift ile yükünüzü güvenle kaldırabilirsiniz.
Karşılaştırın
Size en uygun
forklifti bulun
Jetlift Forklift
Modern Showroom’a Gelin
Modern Showroom’da Jetlift forkliftlerini yakından görün. Aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını bulun.
Satın Almak İçin Yardım Alın
Sorularınız mı var? 0 (232) 435 69 77 numaralı telefondan uzman personelimizi arayın.
Teklif Oluşturun
Bir CT Power satın alma teklifi oluşturmak için MDT Teklif Formu‘nu doldurmanız yeterli.